Intensiv Deutschkurs

Değerli velilerimiz,

daha önceden planlandığı gibi 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren Yoğunlaştırılmış Almanca Programımız/ Intensiv Deutschkurs başlıyor.

Bu programın amacı öğrencilerin Almanca öğrenerek hızlı bir şekilde okullarına adapte olmalarını sağlamaktır. Belirli bir temel oluştuktan sonra çocuklarımıza Mathe ve Sachuntterricht dersleri de verilecek ve bu derslere ait kavramlarda öğretilecektir.

Öğrencilerimiz aşağıda linki ve resmi bulunan kitaptan derslerini işlerken öğretmen tarafından ekstra dökümanlarla desteklenecektir. Bu kitabın tarafınızdan satın alınmasını rica ediyoruz.

Kitap resmine tıklayarak amazon satış sayfasına ulaşabilirsiniz. Adres nedeniyle satın alma imkanı olmayan velilerimizin bilgi bekliyoruz. Kitap satın alma süreci devam ederken (bu hafta) dersler öğretmenimizin temin ettiği kaynaklardan işlenecektir.

Ders günleri: Pazartesi, Salı , Çarşamba.

Ders saatleri : 17:00-19:00 2X45 dakika. (Almanya Saatine Göredir.)

İlk ders: 6 Eylül 2021 saat:17:00.

Derse katılım internet sitemizin „Öğrenci Giriş“ sayfasından yapılacaktır. Bu sayfa şifre korumalıdır ve sadece öğrencilerimize özeldir.

Haftalık ders programına göre ders saati geldiğinde ilgili sayfaya girerek (Intensiv Klass) DERSE KATIL butonuna tıklayarak derse katılabilirsiniz. DERSE KATIL butonları ders öncesinde aktif hale getirilmektedir.

Öğrenci Giriş sayfası : https://digihomeschooling.com/tr/ogrenci-giris/

Şifre: Digi

Derslerin Online olması münasebeti ile zaman zaman öğrencilerimiz teknik sorunlar yaşayabilmektedir. Bu tür sorunların minimum düzeyde olması için ders katılımları mümkünse masaüstü veya dizüstü bilgisayar ile yapılmalıdır.

Bilgisayar yok ise öğrenciler alternatif olarak kaliteli bir tablet ile de derse katılabilir. Bu cihazlarda mutlaka kamera, mikrofon ve hoparlör olmalı ve sorunsuz çalışmalıdır. Telefon ile katılımlar kabul edilmeyecektir.

Öğrencilerimizin dersler esnasında teknik sorun yaşamamaları için bir ebeveyn tarafından refakat edilmesi gerekmektedir. Bu refakat bütün dersler boyunca öğrencinin yanında bulunmayı gerektirmemekte ancak sorun yaşanması durumunda müdahale etmek üzere yakınlarında olunması önem arzetmektedir.

Resmi tatiller ve öğretmenlerin diğer programları nedeniyle haftlık ders çizelgesinde ihtiyaç olması durumunda değişiklikler olabilir. Bu tür değişikliklerin bilgisi mutlaka önceden verilecektir.

Materyal paylaşımı öğrenci ve öğretmenlerden oluşan bir WhatsApp grubu veya Email üzerinden gerçekleştirilecektir. Gerekli açıklama ders esnasında yapılacak.

Her türlü görüş, öneri ve istekleriniz için bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz.  

Digi-Homeschooling
info@digihomeschooling.com
WhatsApp: +49 163 335 89 62

Kommentar verfassen