ERHAN HOCA BACKEND

GENÇLERLE YAZILIM

WEB DEVELOPMENT

BACK-END

Bilgi devrimi tüm hayatımızı kökten etkiledi ve çığ gibi büyüyen etkisiyle hayatımızın tam ortasında yer alıyor. Bu durumda bize düşen ise bu devrimi sadece izlemekle kalmayıp koroya katılmak.

İşte bu kurs ile size dünyanın her yerinde iş bulabileceğiniz, dilerseniz uzaktan da çalışabileceğiniz, arayan değil aranan kişi olacağınız, kendi kişisel girişiminizi kurabileceğiniz bir meslek kazandırmak istiyoruz.

Back-end Development kursu ile bilgi ve düşüncelerinizi proje yaparak uygulamaya koyabilecek ve bunun için de gerekli donanıma sahip olacaksınız.

Kursta işlenecek olan konuların ve teknolojilerin gerek seçimi gerek sıralaması ve süresi sizleri için özenle belirlenmiş olup her biri hem an itibariyle zaten revaçta olan hem de gelecek vaat eden konulardır.

Gerekli teknolojileri öğrenmenin yanı sıra bunları nasıl ve hangi sırada daha verimli kullanmanız gerektiğini bileceksiniz.

Kurs boyunca eğitmeniniz eşliğinde yapılacak birçok irili ufaklı örnek sayesinde projelerinizi hayata geçirmeyi öğreneceksiniz.

Kursta ağırlıklı olarak projenizin sunucu tarafında olacak ve asıl iş döngüsünün olduğu, veri tabanı işlemlerinin yapıldığı ve yazılımcılar arasında back-end diye bilinen kısımların yapımı üzerinde durulacaktır.

Kurs sayesinde gerek bir blog sitesi, gerek kurumsal site gerekse de bir e-ticaret sitesi projesinin işleyiş mimarisini tasarlayabilecek ve yönetim panelini oluşturabileceksiniz. Kısacası kurduğunuz hayalleri ve girişiminizi hayal olmaktan çıkartıp hayata geçirmeyi öğretiyoruz.

*Derslerin video kayıtları öğrencilerimizle paylaşılmaktadır.

Eğitim dili Türkçedir.

BACKEND

Birçok kişinin olduğu gibi sizin de kariyer yolculuğunuzun başındaki hayatınızın dönüm noktası olacak olan bu heyecan verici kursta işlenecek konular:

  • Node.js
  • Express.js 
  • SQL Commands (CRUD Operations)
  • MongoDB
  • Mongoose